Сив детски килим 160x230 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери 160×230 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 77,35 € / 151,28 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 24.04.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 21.04.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 17.04.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 1.04.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 25.03.2026 г. - 68,25 € / 133,49 лв.
- 24.03.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 19.03.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 10.03.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 5.03.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 24.02.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 20.02.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 16.02.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 14.02.2026 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 27.01.2026 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 16.01.2026 г. - 76 € / 148,64 лв.
- 10.01.2026 г. - 77 € / 150,6 лв.
- 27.12.2025 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 9.12.2025 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 5.12.2025 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 2.12.2025 г. - 91 € / 177,98 лв.
- 30.11.2025 г. - 72,8 € / 142,38 лв.
- 21.11.2025 г. - 75,53 € / 147,72 лв.
- 14.11.2025 г. - 77,35 € / 151,28 лв.
- 7.11.2025 г. - 81,9 € / 160,18 лв.
- 24.08.2025 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 19.08.2025 г. - 86,41 € / 169 лв.
- 15.08.2025 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 3.08.2025 г. - 86,41 € / 169 лв.
- 25.03.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 20.03.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 10.03.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 5.03.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 26.02.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 22.02.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 1.01.2025 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
- 29.12.2024 г. - 72,09 € / 141 лв.
- 27.11.2024 г. - 84,87 € / 165,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сив детски килим 160x230 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Тип | Детско килимче за игра |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 4.416 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Play |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/против подхлъзване/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Многоцветен/сив |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Детски килим 200x290 cm Savanna – Hanse Home
200×290 cм, за момчета, класически

Детски килим подходящ за пране ø120 cm Coco 1131 – Ayyildiz Carpets
За момчета, класически, кръгла

Кремав детски килим подходящ за пране ø120 cm Coco 1135 – Ayyildiz Carpets
За момичета, за игра, правоъгълно

Детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
⌀ 120 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно

Кремав детски килим подходящ за пране ø120 cm Coco 1133 – Ayyildiz Carpets
За момичета, за игра, правоъгълно

Жълто-бял детски килим ø 100 cm Comfort - Mila Home
Класически, правоъгълно

Кремав детски килим ø160 cm Roar like a Lion – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, кръгла
В наличност
Детски килим , 200 x 300 cm Sweet Town - Hanse Home
200×300 cм, за момчета, за игра
В наличност
Червен кръгъл килим с коледен мотив ø 160 cm Toy's Delight Santa Claus – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, кръгла
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø150 cm Jungle – Mila Home
⌀ 150 cм, класически, правоъгълно

Детски килим подходящ за пране в цвят слонова кост 80x120 cm Cute Unicorn – Vitaus
80×120 cм, класически, правоъгълно

Розов детски килим ø 100 cm Comfort - Mila Home
За момичета, класически, правоъгълно

Памучен ръчно изработен детски килим подходящ за пране в тухлен и кремав цвят 120x120 cm Boletus – Lorena Canals
120×120 cм, за момчета, класически
В наличност
Кремав детски килим 160x230 cm Roar like a Lion Rainbow Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 160x230 cm Walk like an Elephant Rainy Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно

Бежов детски килим 160x235 cm Animal Park - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Червен кръгъл килим с коледен мотив ø 160 cm Toy's Delight Rocking Horse – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, кръгла
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø100 cm World Around Me – Mila Home
⌀ 100 cм, за игра, правоъгълно

Кремав детски килим 160x230 cm Walk like an Elephant Rainbow Party – Villeroy&Boch
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Розов детски килим 160x230 cm Silly Cats – Vitaus
160×230 cм, за момичета, класически
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø120 cm Farmer's Life – Mila Home
⌀ 120 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим 80x150 cm Silly Puppy – Vitaus
80×150 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Памучен детски килим подходящ за пране/ръчно изработен в цвят жълта охра 90x130 cm School Bus – Lorena Canals
90×130 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Зелен детски килим ø 120 cm Comfort - Mila Home
⌀ 120 cм, за момчета, класически
В наличност
Розов детски килим подходящ за пране ø100 cm Pink Unicorn – Vitaus
⌀ 100 cм, за момичета, класически
В наличност
Бял килим Животни, ø 130 cm - Bloomingville Mini
⌀ 130 cм
В наличност
Детски килим , 100 x 160 cm Unicorn - Conceptum Hypnose
100×160 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим , 123 x 180 cm Little Camper - Nattiot
123×180 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Furry World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Памучно детско килимче за игра 85x135 cm Rocket – Lorena Canals
85×135 cм, за момчета, за игра
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност







