







Размери 160×235 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов детски килим 160x235 cm Animal Park - Hanse Home
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 0.8 cm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 4.5 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Не може да се изравни, неравен е и трябва да се използва противоплъзгаща подложка под килима, иначе много се хлъзга по пода.
Не е бежов, а напълно кафяв, животните са с размити цветове, не е красив, връщаме го.
Много изкуствено на допир, усеща се странно, изобщо не е меко. След разопаковането имаше странна миризма повече от седмица. Въпреки симпатичния десен, не го препоръчвам.
Прекрасен килим, който много се харесва и на децата. Същият като на снимката.
Напълно различен е от снимките, както по качество, така и по цвят.

160×235 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 140 cм, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност

⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност

120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За игра, правоъгълно
В наличност
За момичета
За изпращане след 3 дни
140×190 cм, класически, правоъгълно

За момчета
За изпращане след 3 дни
За момичета, правоъгълно, от естествени материали
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
За игра
В наличност
За игра
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически

120×170 cм, класически, правоъгълно

Класически, правоъгълно
В наличност
160×230 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност

120×170 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
90×120 cм, за момчета, класически

От естествени материали, от памук
В наличност


160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

80×60 cм

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност