Бежов детски килим 120x170 cm Animal Park - Hanse Home
Размери 120×170 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзиви- Лесно връщане (17%)
- Нежни цветове (17%)
- Размазани/пикселизирани шарки (67%)
- По-тъмен от снимката (50%)
История на цените
- 15.05.2026 г. - 40,8 € / 79,8 лв.
- 19.03.2026 г. - 38,68 € / 75,65 лв.
- 17.03.2026 г. - 40 € / 78,23 лв.
- 10.03.2026 г. - 41 € / 80,19 лв.
- 5.03.2026 г. - 38,68 € / 75,65 лв.
- 5.03.2026 г. - 39,1 € / 76,47 лв.
- 20.02.2026 г. - 38,68 € / 75,65 лв.
- 16.02.2026 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 38,68 € / 75,65 лв.
- 27.01.2026 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 38,4 € / 75,1 лв.
- 16.01.2026 г. - 38,5 € / 75,3 лв.
- 10.01.2026 г. - 38,6 € / 75,5 лв.
- 11.11.2025 г. - 38,67 € / 75,63 лв.
- 7.11.2025 г. - 39,69 € / 77,63 лв.
- 1.11.2025 г. - 40,6 € / 79,41 лв.
- 1.11.2025 г. - 31,85 € / 62,29 лв.
- 20.10.2025 г. - 36,4 € / 71,19 лв.
- 11.10.2025 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 29.08.2025 г. - 42,95 € / 84 лв.
- 24.08.2025 г. - 36,81 € / 71,99 лв.
- 19.08.2025 г. - 42,95 € / 84 лв.
- 18.08.2025 г. - 36,81 € / 71,99 лв.
- 15.08.2025 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 30.07.2025 г. - 40,39 € / 79 лв.
- 25.07.2025 г. - 34,77 € / 68 лв.
- 19.07.2025 г. - 40,39 € / 79 лв.
- 16.01.2025 г. - 35,55 € / 69,53 лв.
- 12.01.2025 г. - 37,97 € / 74,26 лв.
- 10.12.2024 г. - 40,39 € / 79 лв.
- 6.12.2024 г. - 34,26 € / 67,01 лв.
- 5.12.2024 г. - 40,39 € / 79 лв.
- 4.12.2024 г. - 30,17 € / 59,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 40,39 € / 79 лв.
- 24.11.2024 г. - 36,35 € / 71,09 лв.
- 14.08.2024 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 1.08.2024 г. - 42,44 € / 83,01 лв.
- 28.07.2024 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 18.07.2024 г. - 42,44 € / 83,01 лв.
- 12.07.2024 г. - 36,3 € / 71 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов детски килим 120x170 cm Animal Park - Hanse Home
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 2.6 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Back To School/Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Клиентите най-често споменават
- Лесно връщане (17%)
- Нежни цветове (17%)
- Размазани/пикселизирани шарки (67%)
- По-тъмен от снимката (50%)
- Подвеждаща продуктова снимка (33%)
Отзиви на потребителите
Шаблоните са пикселизирани, неразличими. Килимът е по-тъмен, отколкото на снимката. Не ми хареса, затова го върнах, което беше много лесно.
Изображенията на килима са размазани, не може да се разпознае за какви животни става въпрос. Цветът на килима също е много по-тъмен, отколкото на снимката. Не бих го купила отново.
Шарката е малко размазана.
За съжаление килимът мирише толкова силно, че през цялото време стои на терасата. Нищо не помага, миризмата остава.
Хубав килим в нежни цветове.
Препоръчва се

Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за боклук Педал, 50 л - Curver
73×29×39 cм, пластмаса, за смесени отпадъци
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност








