
Кремав детски килим 160x230 cm Play – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, класически, правоъгълно
-15 %82 € / 160,38 лв.
96 € / 187,76 лв.

Кремав детски килим 140x200 cm Play – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, класически, правоъгълно
64 € / 125,17 лв.

Кремав детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, класически, правоъгълно
49 € / 95,84 лв.
Кремав детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери 120×170 cм
История на цените
- 13.05.2026 г. - 49 € / 95,84 лв.
- 8.05.2026 г. - 49 € / 95,84 лв.
- 19.03.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 10.03.2026 г. - 44 € / 86,06 лв.
- 5.03.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 5.03.2026 г. - 45,05 € / 88,11 лв.
- 20.02.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 16.02.2026 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 27.01.2026 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 20.01.2026 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 46,26 € / 90,48 лв.
- 5.12.2025 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 29.11.2025 г. - 42,53 € / 83,18 лв.
- 21.11.2025 г. - 44,13 € / 86,31 лв.
- 14.11.2025 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 7.11.2025 г. - 47,85 € / 93,59 лв.
- 3.08.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Цвят | Розов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 2.448 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Play |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи/против подхлъзване |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Детски килим atmosphera Lulu, Розов, 90 cm
За момичета
В наличност
Кремав детски килим ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Fur, Бял, 90 cm
В наличност
Детски килим 120x170 cm Skyla – Hanse Home
120×170 cм, за момичета, класически
В наличност
Kилим Chilai Home 876CHL1121, 100x160 см, Aнтибактериални кадифени нишки, Розов
За момичета
За изпращане след 2 дни
Детски килим atmosphera Vibe, 100x150 cm
За игра
В наличност
Детски килим atmosphera Harlequin, 120x70 cm
В наличност
Детски килим 160x235 cm Ravi – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Flower, 100 cm
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Harlequin, 90 cm
В наличност
Детски килим 160x235 cm Cloudy - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Rectangular, 80x150 cm
За игра
В наличност
Kилим Chilai Home 876CHL1189, 100x160 см, Aнтибактериални кадифени нишки, Полиестер, Бял
От полиестер
За изпращане след 2 дни
Детски килим 200x290 cm Konfetti – Hanse Home
200×290 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Зелен и бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Светлозелен детски килим 120x170 cm Beats - Universal
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Кремав детски килим 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Marrakech, 120x170 cm, Памук
За игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Rainbow, 100x150 cm, Памук
За момичета, правоъгълно, от естествени материали
В наличност
Детски килим atmosphera House, 100x150 cm
В наличност
Детски килим 160x230 cm City Living – Vitaus
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим , 140 x 190 cm Hearts - Conceptum Hypnose
140×190 cм, класически, правоъгълно

Детски килим atmosphera Flower, 120x170 cm
За игра
В наличност
Светлорозовo и бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Baby Butterfly – Lorena Canals
90×120 cм, за момчета, класически

Килим atmosphera Daisy, 60x90 cm, Памук
От естествени материали, от памук
В наличност
Детски килим със симпатична панда Широчина: 140 см | Дължина: 200 см
За изпращане след 3 дни
Кремав детски килим 160x235 cm Animal Safari – Hanse Home
160×235 cм, за момчета, класически
В наличност
Бежово детско килимче за игра 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Niels, 100x150cm, Памук
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø150 cm Snowy Hills – Mila Home
⌀ 150 cм, класически, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност





