





Размери ⌀ 84 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Внесете нотка мекота и уют в стаята на детето си с този вълнен килим със симпатична овчица.
| Диаметър: | 84 cм |
|---|
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна, Кръгла |
| Материал | Естествен |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Плътност | 3100 g/m² |
| Тегло | 2.2 kg |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Dolly |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Вълна |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Бял |
| Производител | Bloomingville Mini |

115×150 cм, за момчета, класически
В наличност
85×135 cм, за момчета, за игра
В наличност
⌀ 120 cм, правоъгълно, от синтетични материали
В наличност
90×120 cм, за момчета, класически
В наличност
120×180 cм, за момичета, класически

80×150 cм, класически, правоъгълно
В наличност
120×120 cм

⌀ 120 cм, за момичета, класически
В наличност
120×160 cм, за момчета, за игра
В наличностБезплатна доставка
140×200 cм, за момчета, класически
В наличност
За момчета, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 140 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 150 cм, за момчета, класически

120×170 cм, класически, правоъгълно

Класически, правоъгълно

120×170 cм, класически, правоъгълно

120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно

100×150 cм, класически, правоъгълно

⌀ 100 cм, за момчета, класически
В наличност
120×120 cм, за момчета, класически

⌀ 90 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 130 cм, класически, кръгла
В наличност
80×120 cм, класически, правоъгълно

⌀ 120 cм, класически, правоъгълно
В наличност
⌀ 110 cм, класически, кръгла

⌀ 100 cм, за момчета, класически

⌀ 150 cм, за момчета, класически

⌀ 120 cм, за момчета, класически
В наличност
⌀ 80 cм, за момчета, класически
В наличност
120×170 cм, правоъгълно, от синтетични материали
В наличност
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал



33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност