Черно-кремав детски килим ø 120 cm Fun – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 120 cм
История на цените
- 22.05.2026 г. - 34,85 € / 68,16 лв.
- 17.05.2026 г. - 34,85 € / 68,16 лв.
- 10.03.2026 г. - 32,3 € / 63,17 лв.
- 5.03.2026 г. - 32,6 € / 63,76 лв.
- 5.03.2026 г. - 32,3 € / 63,17 лв.
- 20.02.2026 г. - 32,6 € / 63,76 лв.
- 16.02.2026 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 32,6 € / 63,76 лв.
- 27.01.2026 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 32,6 € / 63,76 лв.
- 20.01.2026 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 33,36 € / 65,25 лв.
- 16.01.2026 г. - 32,4 € / 63,37 лв.
- 10.01.2026 г. - 32,5 € / 63,56 лв.
- 27.12.2025 г. - 32,59 € / 63,74 лв.
- 11.12.2025 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 31,83 € / 62,25 лв.
- 5.11.2025 г. - 32,98 € / 64,5 лв.
- 31.08.2025 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 28.12.2024 г. - 32,72 € / 63,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черно-кремав детски килим ø 120 cm Fun – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 120 cм |
|---|
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна, Кръгла |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 30 mm |
| Дължина на килима | Дълъг косъм (shaggy) |
| Тегло | 2.808 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Fun |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1950 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Черен/кремав |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Жълт ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 115x150 cm Bee – Lorena Canals
115×150 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим atmosphera Leopard, 90 cm
В наличност
Син килим 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cм, за момчета, класически

Бордо килим подходящ за пране 190x290 cm Nico Global – Flair Rugs
Класически, правоъгълно

Бежов детски килим ø 140 cm Animal Party - Hanse Home
⌀ 140 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 120x170 cm Beats - Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бял вълнен детски килим ø 84 cm Dolly – Bloomingville Mini
⌀ 84 cм, класически, правоъгълно

Тъмносив детски килим 120x170 cm Gameplan - Hanse Home
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Kids Party – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно

Kилим Chilai Home 876CHL1173, диаметър 140 см, Aнтибактериални кадифени нишки, Сив
За изпращане след 2 дни
Детски килим в цвят слонова кост 80x150 cm Lolly Cream – FD
Класически, правоъгълно

Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Furry World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Лилав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Glow Purple Multi – Flair Rugs
120×170 cм, за момичета, класически
В наличност
Бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим atmosphera Niels, 100x150cm, Памук
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 150x240 cm Lozenge – Flair Rugs
150×240 cм, класически, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
Килим за детска стая Chilai Home 876CHL1107, 100% Кадифена тъкан, 100х160 см, Антибактериален, Зелен
За изпращане след 2 дни
Бежов килим 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно

Детски килим atmosphera Rainbow, 100x150 cm, Памук
За момичета, правоъгълно, от естествени материали
В наличност
Детски килим Atmosphera Lion, 90 cm
В наличност
Бял двустранен детски килим , 140 x 200 cm Ülejõe - Narma
140×200 cм, класически, правоъгълно
В наличностБезплатна доставка
Бежов детски килим 160x235 cm Animal Park - Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 160x235 cm Double Rainbow – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Melissa & Doug - Килимче за игра с дървени коли - Състезание

Детски килим подходящ за пране 140x200 cm Coco 1131 – Ayyildiz Carpets
За игра, правоъгълно

Кремав детски килим 160x235 cm Animal Safari – Hanse Home
160×235 cм, за момчета, класически
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Светлорозовo и бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Baby Butterfly – Lorena Canals
90×120 cм, за момчета, класически
В наличност
Зелен и бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за момчета, класически

Килим atmosphera Daisy, 60x90 cm, Памук
От естествени материали, от памук
В наличност
Килим за детска стая Chilai Home 876CHL1065, 100% Кадифена тъкан, 100х160 см, Антибактериален, Многоцветен
За изпращане след 2 дниНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Светлорозова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Резервен моп Turbo 3in1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка , 52 x 30 cm Peperoni - Wenko
Едноцветна, правоъгълник, стъкло
В наличност







