










Размери 160×235 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килимът Funny Squares на Hanse Home ще внесе игрива атмосфера във всяка стая. Модерният му дизайн с неправилни квадратчета го прави подходящ не само за детска стая. Изработен от висококачествени синтетични влакна от 100% полипропилен, килимът е изключително издръжлив и лесен за поддръжка. Може лесно да се почиства с шампоан за килими, което е практично предвид ежедневните детски игри. Освен това е подходящ за помещения с подово отопление, осигурявайки приятна топлина и комфорт.
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Материал | Синтетичен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 7.7 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Модел | На точки |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Юта/полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Hanse Home |

⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
120×160 cм, за игра, за момчета
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
130×160 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Едноцветна, правоъгълник, стъкло
В наличност