










Размери 200×290 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килимът Konfetti от Hanse Home е украсен с игрив модел от неправилни точки, които внасят весела атмосфера във всяка стая. Благодарение на модерния си дизайн, той е подходящ не само за детска стая, но и чудесно допълва всекидневна, трапезария или коридор, приканвайки към безгрижни игри. Изработен е от издръжливи синтетични влакна от 100% полипропилен, което гарантира високата му устойчивост и лесна поддръжка. Влакната могат лесно да се почистват с шампоан за килими, така че не е нужно да се притеснявате за дребни инциденти. Този килим е подходящ и за помещения с подово отопление, където ще осигури приятна топлина и комфорт.
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Материал | Синтетичен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 11.8 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Модел | На точки |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полипропилен/юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Hanse Home |


160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За игра, правоъгълно
В наличност
За момичета
За изпращане след 2 дни
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За игра
В наличност
За игра
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За момичета
В наличност
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
160×230 cм, класически, правоъгълно

120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
За игра
В наличност
140×190 cм, класически, правоъгълно


160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
120×170 cм, за момичета, класически
В наличност

За момичета, правоъгълно, от естествени материали
В наличност
160×235 cм, за момчета, класически
В наличност

Класически, правоъгълно
В наличност
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност

120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
От полиестер
За изпращане след 2 дни
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
За игра
В наличност

От естествени материали, от памук
В наличност

200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

156×44×109 cм
В наличност