
LED Екстериорна Рефлектор ADVIVE PLUS LED/50W/230V IP65
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED външен прожектор. Персонализирайте светлината според вашите предпочитания с приложението GoSmart. Създайте приятна атмосфера и осигурете на дома си не само качествено, но и интелигентно осветление, което можете удобно да управлявате от всяко място чрез мобилното си устройство. Възможно е да използвате широк диапазон на димиране от 10% до пълна яркост 100%. Благодарение на функцията RGB имате избор от 16 милиона цвята. Всички настройки и управление се извършват чрез интелигентното приложение GoSmart на вашия телефон, достъпно за мобилни устройства с операционни системи Android и iOS. Оставете дома си да се грижи сам за себе си и си осигурете повече време за близките и хобитата си. Съвместим с TUYA, LIDL, Smartlife.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm, 1720 lm |
| Тип | LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор |
| Функция | RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Степен на механична устойчивост | IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05 |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Series | REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos, REFLECTOR Emos, SMART LIGHT Emos |
| Производител | EMOS |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличност

230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност