
15,95 €16,95 €
31,2 лв.33,15 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Други |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Series | OLIMP |
| Производител | Polux |




Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Е слънчева
В наличност

Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи
В наличност


Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност

Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност




Дърво
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
В наличност

E27, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка