
Настолна лампа сива акумулаторна с LED и димер IP54 - Jude
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна LED лампа за вътрешна и външна употреба. Регулируема интензивност на светлината (100 % - 50 % - 20 %) от горната страна на лампата. Благодарение на двучастната основа лампата може да се сглоби с височина 15 или 25 см. Зареждане чрез включения USB-C кабел (адаптерът не е включен в комплекта). Време за зареждане: 3 часа. Време на светене: 2,5-3 часа. Вградена батерия: Li-ion 1200 mAh. Степен на защита IP44 - защита срещу пръскаща вода.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 80 lm |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени/Акумулаторен |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Жавот на батерията | 3 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Series | COLOR Zuma Line, POCO Zuma Line, BATT Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, индустриални, с димер
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
С димер
В наличност
LED лампи
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
Ретро, модерни, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ретро, с димер
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи

LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
На нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка