
LED настолно затъмняващо се външно осветително тяло с USB (височина 40,5 cm) Balmony – Bizzotto
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сензорно, допирно управление.Благодарение на LED технологията ще спестите до 80% от разходите за енергия.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 6,5 W |
| Стил | Други |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Сензорно управление |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 6,5 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип щепсел | C |
| Series | CAMACHO Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление


Ключ за осветление

Ключ за осветление, скандинавски, метал
В наличност
Скандинавски, пластмаса
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче, с димер


Ключ за осветление, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност

Модерни, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Метал




Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче

LED лампи, ключ за осветление, скандинавски



Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, метал
В наличност

Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Метал

Модерни, ключ за осветление, метал

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност





Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка