
Настолна лампа atmosphera Cody, Сребрист, 36 cm
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолна лампа с вградена батерия с капацитет 1800mAh. Лампата разполага с плавно регулиране на яркостта на светлината. 3 режима на цветна температура: 2700K - 4000K - 6500K. Лампата се зарежда чрез адаптер и USB-C кабел (включени в комплекта). Време на светене: 6-8 часа. Време за зареждане: 4 часа.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Тип | Настолна лампа |
| Функция | Акумулаторен/Сензорно управление/ Превключвател на тялото на лампата |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Температура на светлината | 2700 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 150 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W |
| Стил | Други |
| Series | SARIMA Globo |
| Производител | Globo |

На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
Модерни, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
С димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, с димер
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, метал
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
С димер
В наличност

Ретро, индустриални, метал
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
Дърво
В наличност

Модерни, LED лампи, метал
В наличност



Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност

С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка