Продукти, които може да харесате
Zuma Line WT33611 - LED соларна стенна лампа CARLI LED/4,5W/2000mAh IP44 черна
История на цените
- 30.04.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 15.05.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Описание на продукта
Соларен LED стенен осветител с датчик за движение и здрач. Перфектно осветление пред входа на вашия дом, на алеята или терасата. Зарежда се чрез соларен панел. В корпуса на лампата има превключвател, който позволява настройка на 2 режима: - автоматично включване на лампата при здрач (50 лумена) / автоматично изключване при дневна светлина; - автоматично включване на лампата при здрач (50 лумена), при засичане на движение светлинната интензивност се увеличава до 400 лумена (след 25 секунди се връща на 50 лумена) / автоматично изключване при дневна светлина. Вграден акумулатор: 3.7V 2000 mAh Li-ion. Степен на защита IP44 - защита срещу пръски вода.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Соларно | Да |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm |
| Тип | Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Капацитет | 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Series | SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line, SOLAR Zuma Line, CARLI Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |
Препоръчва се

Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Черна външна лампа 220 см 2-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставка
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност























