Brilagi - LED стенно точково осветително тяло CRESTO 1xGU10/10W/230V кремаво
История на цените
- 28.05.2026 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 13.05.2025 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 30.68 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Подвижни | Да |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Входяща мощност | 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Стенен спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти
Модерен 1-фазен релсов прожектор бял - Iconic Jeany
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерна таванна лампа бяла 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни
В наличност
Philips - К-кт 3x LED Лампа за окачен таван DIAMOND LED/3,5W/230V 2700K
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED Спот MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 мм бял
LED лампи, 230V
В наличност
Модерен вграден прожектор бял GU10 50mm - Chels
Модерни
В наличност
Модерен прожектор бял квадратен 4-светлина - Facil
Модерни
В наличност
Модерен спот бежов с бяло за релсова система 1-фазен GU10 35mm - Slimline Uzzy
Модерни
В наличност
Модерен таванен прожектор бял 3-светлини регулируем - Jeana
Модерни
В наличност
Интелигентна 1-фазна релсова система с 5 броя WiFi GU10 бели - Gissi
Модерни, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерен прожектор бежов с бял за 1-фазова релсова система - Slimline Uzzy
Модерни, скандинавски
В наличност
Комплект от 6 модерни вградени спота бели GU10 50mm IP44 - Chels
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Смарт вградено бяло петно вкл. WiFi GU10 - Dept
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Интелигентен вграден прожектор бял кръгъл с накланяне, включващ Wifi GU10 - Chuck
Модерни, скандинавски
В наличност
Интелигентен вграден прожектор бял, накланящ се, вкл. WiFi GU10 - Installa
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличностМодерен прожектор с бял пръстен за 1-фазова релсова система GU10 50mm - Iconic Jeana
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерен прожектор бял наклоняем - Rondoo Duo
Модерни
В наличност
Интелигентен прожектор бял, накланящ се, вкл. Wifi GU10 - Jeana 3
Модерни, метал
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели GU10 50mm без рамка - Oneon
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплект от 6 вградени спота кръгли бели регулируеми - Chuck
Модерни, за вграждане, накланяне
В наличност
Модерен спот за баня бял 3 светлини IP44 - Ducha
Модерни, LED лампи
В наличностИндустриален релсов прожектор бял със сребрист интериор - Iconic Magnax
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Заоблен вграден прожектор бял GU10 50mm въртящ се и накланящ се IP44 2-светлини - Alberto
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Интелигентен вграден прожектор бял квадратен вкл. WiFi GU10 - Chuck
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличностМодерен 1-фазен релсов прожектор бял - Iconic Rondoo Up
Модерни
В наличност
Briloner 7120-016 - LED Спот TUBE 1xGU10/5W/230V ъглов
LED лампи, 230V
В наличност
Спот за релсова система TRACER 1xGU10/10W/230V бял
230V
В наличност
Комплект от 3 интелигентни GX53 димируеми LED крушки 9W 806LM 2700K-6500K вкл. Zigbee Smart Hub
LED лампи, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставкаМодерна 1-фазна релсова лампа бяла 2-светлина - Iconic Scopio
Модерни
В наличностИнтелигентна релсова осветителна система бяла 1-фазна 3-светлини вкл. Wifi GU10 - Iconic Jeana
В наличност
Модерна 1-фазна релсова система 5 лампи вкл.Е27 фасон бял - Jeana
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 Вграден прожектор бял въртящ се и наклоняващ се - Alloy
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Индустриална крушка GU5,3/MR16/20W/12V 2900K
GU5,3, MR16
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
