
Aigostar - LED Лампа за окачен таван LED/15W/230V 6000K IP44 Ø 14,5 см бял
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Технология EYE Comfort - става въпрос за LED крушки, които се произвеждат с първокласно качество.Този тип модул отговаря на строгите критерии на стандарта EyeComfort.Благодарение на LED технологията спестявате до 80 % от разходите за енергия.Светилникът щади и не уморява вашите очи.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Монтажен отвор | 80 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 77,5 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 3 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10,5 W |
| Series | DIAMOND Philips |
| Производител | Philips |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
За вграждане, 230V
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност

Дърво


Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, метал
В наличност
LED лампи, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка