
Philips - К-кт 3x LED Лампа за окачен таван DIAMOND LED/3,5W/230V 2700K
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Технология EYE Comfort - става въпрос за LED крушки, които се произвеждат с първокласно качество.Този тип модул отговаря на строгите критерии на стандарта EyeComfort.Благодарение на LED технологията спестявате до 80 % от разходите за енергия.Светилникът щади и не уморява вашите очи.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Дълбочина на вграждане | 70 mm |
| Монтажен отвор | 80 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,5 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | DIAMOND Philips |
| Производител | Philips |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, повърхностни светлини

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност

Модерни, метал
В наличност

230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни, повърхностни светлини


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност