
Philips - LED Димируем спот Hue RUNNER 1xGU10/4,2W/230V бял
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Направете живота си по-приятен с интелигентните продукти на AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите, които всеки потребител може да се наслади с интелигентно осветление. Използвайте високоефективен LED източник на светлина, с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и екологична устойчивост. Регулиране на яркостта и цвета на светлината от топла до студена бяла. Управление чрез дистанционно управление или приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свържете своя умен телефон чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm |
| Дълбочина на вграждане | 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm, 26,5 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm, 1430 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Series | CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
