
Модерен вграден прожектор бял GU10 50mm - Chels
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 10.70 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Входяща мощност | 6 W |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Общ светлинен поток | 480 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Форма | Квадратен |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | MIA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, метал
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност