
Модерна стенна лампа бяла със светлинен ефект - Sabbio
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 54.20 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Цвят | Бежов |
| Входяща мощност | 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 1612 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност