
Brilliant - LED соларна лампа с сензор GARVINA LED/3W/3,7V 45 см IP44 черна
История на цените
- 29.04.2026 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 4.05.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практична соларна лампа. Осветителят има степен на защита IP44, която осигурява защита срещу пръскаща вода. Захранване чрез соларен панел. Автоматично се включва след здрач при засичане на движение. Регулируеми 3 режима на осветление. Ъгъл на детекция: 110°. Обхват на сензора: 8 м. Батерия: Li-ion 18650 2000 mAh (включена в комплекта). Механичен бутон ВКЛ./ИЗКЛ. директно на корпуса на осветителното тяло.
Спецификации
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 430 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Соларна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Series | ALVERO Brilliant, GARVINA Brilliant |
| Производител | Brilliant |
Подобни продукти


Стенно външно осветително тяло със сензор за движение ø 18 cm Mures – Trio
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност
Външна лампа тъмно сива с опалово стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Модерна външна лампа тъмночервена 50 см IP44 - Gleam
В наличност
Модерна външна стълбова лампа черна с димно стъкло 50 см със сензор за здрач IP44 - Дания
В наличност
LED преносимо външно осветително тяло с USB ø 17 cm Ramsey – House Nordic
Пластмаса

Модерна външна стенна лампа тъмно сива IP44 със сензор за здрач - Rox
В наличност
Външна стенна лампа стомана IP44 сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Brilagi - Външна колона за контакти, 2 гнезда, 230V, IP44, SCHUKO, черна
230V
В наличност
Външна лампа бяла 20 см с LED IP44 Solar RGBW - Ludger
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа 0,006W/1,2V, 33см, черна, 6500K, IP44
В наличност
Външна лампа бяла 25 см с LED IP44 Solar RGBW - Ludger
В наличност
Стойка за външна лампа черна с релефно стъкло 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Стенен аплик черен 2 лампи IP44 с датчик за движение - Baleno
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 18,5 cm) Elbe – Trio
Стенни лампи
В наличност
Външна лампа тъмно сива с димно стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с датчик за движение IP44 - Emmerald 1
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 Сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Външно осветително тяло ø 8 cm Trioto – Trio

Външна стенна лампа стомана IP44 с датчик за движение - Solo
В наличност
Aigostar - Екстериорен аплик 2xGU10/230V черен IP65 ъглов
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна външна стенна лампа стомана сензор за движение IP44 - Emmerald 1
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик TRIANGLE LED/20W/230V антрацит IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Edwin
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 сензор за движение - Esmee
В наличност
Свободностояща външна лампа черна 50 см 2-светлина регулируема - Duo
В наличност
LED колонно външно осветително тяло (височина 60 cm) Beja – Reality

Модерна подова лампа за външен монтаж пясъчник 40 см - Grumpy
В наличностБезплатна доставка
Интелигентна индустриална външна подова лампа антрацит 30 см с Wi-Fi P45 - Denmark
В наличност
Бетонна маслена лампа (височина 16 cm) – Esschert Design
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 24,5 cm) Fraser – Trio
Стенни лампи
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност