




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Добре е да знаете: Всяка от таблата е с размери 18,5 x 18,5 x 2 cm.
| Вид на стойка за цветя | Стоящa |
|---|---|
| Материал | Метал |
| Брой саксии за цветя | За няколко |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Желязо |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 2 kg |
| Дължина | 19 cm |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Casa Selección |

58×28×59 cм, стоящ, метал

Стоящ, метал, за няколко

Модерни, стоящ, метал
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност