Продукти, които може да харесате
Paulmann 80000 - LED/1W осветително тяло TSARO 230V мат хром
История на цените
- 1.05.2026 г. - 35,23 € / 68,9 лв.
- 24.03.2025 г. - 35,23 € / 68,9 лв.
Описание на продукта
Практично осветително тяло за стълбище с функция Follow. Подходящо за дискретно осветление на стълбища и коридори. Подходящо само за вътрешна употреба. Иновативната функция "Lead - Follow" позволява ефективно и икономично управление. Сензорните осветителни тела "Lead" изпращат сигнал към всички осветителни тела TSARO на същата честота. Безсензорните осветителни тела "Follow" се включват едновременно благодарение на сигнала. Избор между 2 вида повърхности на дифузера: гладка/структурирана. Предназначено за монтаж в кутия KP68 (не е включена в комплекта). Диаметър на монтажния отвор: 55 мм.
Спецификации
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище, Лампа за ориентация/Лампа за стълбище |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Място | Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор, Стълбище/Коридор |
| Общ светлинен поток | 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm, 80 lm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Ъгъл на лъча | 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Монтажен отвор | 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Дълбочина на вграждане | 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Входяща мощност | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Series | TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, TSARO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann |
| Производител | Paulmann |
Препоръчва се

Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност























