
25,95 €
50,75 лв.
Модерна бяла правоъгълна стенна лампа с 2 светлини - Otan
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 11 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 880 lm |
| Тип | Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 11 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W |
| Series | PRADO Milagro |
| Производител | Milagro |

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност

Модерни
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност


Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност