Препоръчва се
Не е в наличност
Спот аплик FAUN 1xE27/60W/230V черен
44,63 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 44,94 € / 87,9 лв.
- 12.03.2025 г. - 44,94 € / 87,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Keter Lighting, който имаме на склад на цена 18.18 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting, FAUN Keter Lighting |
| Производител | Keter Lighting |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
20,62 €
40,33 лв.
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
20,25 €
39,61 лв.
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
102,89 €
201,24 лв.
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
31,78 €
62,16 лв.
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
10,29 €
20,13 лв.
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

























