
Интелигентна димируема LED крушка GU10 AR70 6W 520lm 2200-6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 4.50 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 51 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Series | BULB E27 Aigostar, GOLD BULB Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка