
Комплект от 4 модерни бежови повърхностно монтирани спота GU10 50mm кръгли - Deep
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect. Комплект от три вградени осветителни тела, подходящи за баня.Регулируеми чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Регулируема цветна температура: 2700K топло бяло - 6500K студено бяло. Плавно затъмняване на осветителното тяло (0-100%). Съвместим с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Осветителните тела могат да се управляват едновременно с дистанционно и мобилен телефон. Дистанционното управление не е включено в комплекта, но може да се закупи отделно.
| Монтажен отвор | 75 mm |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,8 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 1080 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,8 W |
| Брой цикли на превключване | 150000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Дълбочина на вграждане | 26 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,4 W |
| Series | FUEVA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, за вграждане, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, за вграждане, накланяне
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, метал
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност