
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3.5W 330 lm 3000K
GU10, LED
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 11.94 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU5,3, MR16 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Тип | LED крушка |
| Напрежение | 12 V |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | GU5,3 |
| Входяща мощност | 3,8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 5 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | LED BULBS GU10 Osram |
| Производител | Osram |

GU10, LED
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
