
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 AR70 6W 450lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Резервна крушка за фурна с цокъл E14 Крушката е подходяща за температури до 300 °C Средна продължителност на живота: 1000 часа Не е подходяща за стайно осветление в домакинствата съгласно Регламент (ЕО) № 244/2009
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип | Крушка за тежки условия/Специална крушка |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Тип крушка | T25 |
| Входяща мощност | 25 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Общ светлинен поток | 140 lm |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 1000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | SPECIAL BULB Baterie centrum, SPECIAL Nedis, BULBS Nedis |
| Производител | Nedis |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност