
Paulmann 70623 - LED/10W IP44 Димируема лента за баня MAXLED 1,5 m 2700-6500K 230V+RC
История на цените
- 12.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 13.02.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 29.01.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED декоративна лента за баня. Покритието предпазва от пръски вода и прах (IP44). Лесна система за включване и самозалепваща задна страна за безпроблемен монтаж. Пълен комплект включващ лентата, захранващия блок и дистанционно управление. Гъвкав материал за монтаж върху равни или извити повърхности. Управление на бялата светлина (2700-6500K) с възможност за регулиране на яркостта. Възможност за удължаване до максимална дължина: 3 м. Може да се скъси според нуждите. Дължина: 1,5 м. Тип щепсел: C. Повече за електрическите щепсели можете да намерите тук.
Спецификации
| Източник на светлина | В електрически контакт |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Вид декоративни лампи | Стена, LED ленти |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Място | Баня |
| Входяща мощност | 10 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип | LED лента |
| Стил | Декоративен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Общ светлинен поток | 705 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Series | MAXLED Paulmann, SIMPLED Paulmann |
| Производител | Paulmann |
Подобни продукти


Смарт LED лента 5 метра CCT 24W 350 lm 2700 - 6500K IP44
LED ленти, стена
В наличност
Комплект от 2 подови лампи за външен монтаж бели 30 и 38 см квадратни IP44 - Nura
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Лампа LED G023-C Gold
LED ленти, метал
В наличност
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
В наличност
Смарт COB LED лента 3 метра RGB 35W 1040 lm 2700 - 6500K IP44
LED ленти, стена
В наличност
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 70mm IP44 - Dept
В наличност
Интелигентна LED лента 483 см, димируема в Келвин - Акустичен стенен панел
LED ленти, стена
В наличност
Умна външна лампа сива 35 см IP44 вкл. Wifi A60 - Nura
Пластмаса
В наличност
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
Globo 38968 - LED лента с вграден сензор LED BAND LED/1,5W/6V 4xAAA 3000K
LED ленти
В наличност
Aigostar - КОМПЛЕКТ 4xLED RGBW димируемо вградено осветително тяло MESH LED/18W/230V 2700K-6500K
230V
В наличност
Бели лампички с щепсел 3м вкл. LED димируеми в келвини IP44 - Ropy
Стена
В наличност
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
Paulmann 3989 - LED RGBW/19W димируема лента TIP 10 m 230V + дистанционно управление
LED ленти, 230V
В наличност
Декоративен LED 3D Silver Ball-Diameter: 20 см-Warm White
В наличност
Dust Series LED осветление
В наличност
Декоративен LED Silver round-Cool White-Diameter: 30 см
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V
В наличност
Светлинна верига на батерии дължина 340 cm – Rex London

Rabalux 4129 - Солна лампа - свещник ROCK
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи бял ефект на пламък презареждаеми IP44 - Stard
Пластмаса
В наличност
Плафон APP730-1CP
В наличност
Eurekakids - Светещ балон, LED с 20 часа светлина, 25 см

Декоративен LED 3D Silver Ball-Diameter: 20 см-Cool White
В наличност
Черна светлинна декорация за контакт ø 12 cm Moon – Gingko
В електрически контакт, дърво, стоящи
В наличност
Смарт LED лента RGBW 3 метра 12W 1020 lm 2700-6500K
LED ленти
В наличност
Пендел LINA APP419-2CP
В наличност
Eglo 900299 - LED външен декоративен низ LIBISA 10xLED/0,06W/3V 2xAA IP44
Стена, Струнни светлини
В наличност
Светещо огледало atmosphera Wavy, LED, 60 x 38 cm
Стена
В наличност
LED RGBW димируема лента LED/9W/230V 5m Wi-Fi + дистанционно управление
LED ленти, 230V, стена
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
