
LED Димируем флуоресцентен тръба S14s/4,7W/230V 2700K 50 см CRI 90 - Osram
LED, затъмняващи се, флуоресцентни тръби
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 21.45 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Флуоресцентни тръби |
| Ecologic | Да |
| Цокъл | S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D, S14D |
| Входяща мощност | 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm |
| Тип | Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба |
| Функция | LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем, LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF, 100000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 °, 190 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram, TUBE Osram |
| Производител | Osram |

LED, затъмняващи се, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, E40, студено бяло (5000 - 7000К)
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, E40, ежедневно бяло
В наличност
LED
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E40
В наличност
E14, LED
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
GU10, LED
В наличност

Стомана
В наличност

Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност

