
LED крушка G24d-3/15W/230V 6500K - Brilagi
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 6.57 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Общ светлинен поток | 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm, 1610 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3, G24D-3 |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Series | BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar, BULBS G24D Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
R7s, енергоспестяващи крушки
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
LED, E40, ежедневно бяло
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
LED
В наличност
R7s
В наличност
LED, E40, студено бяло (5000 - 7000К)
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
R7s
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност

Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка