
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
50 € / 97,79 лв.

Оранжево-бежов външен килим 80x150 cm Luna Rust – Universal
80×150 cм, къс косъм, на открито
32,2 € / 62,98 лв.

Оранжево-бежов външен килим 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
87 € / 170,16 лв.
Оранжево-бежов външен килим 80x150 cm Luna Rust – Universal
Размери 80×150 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 32,2 € / 62,98 лв.
- 23.04.2026 г. - 32,2 € / 62,98 лв.
- 17.03.2026 г. - 27,5 € / 53,79 лв.
- 11.03.2026 г. - 29,5 € / 57,7 лв.
- 5.03.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 5.03.2026 г. - 33,15 € / 64,84 лв.
- 24.02.2026 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 20.02.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 16.02.2026 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 14.02.2026 г. - 33,46 € / 65,44 лв.
- 10.02.2026 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 23.01.2026 г. - 29,5 € / 57,7 лв.
- 16.01.2026 г. - 31,4 € / 61,41 лв.
- 14.11.2025 г. - 25,59 € / 50,05 лв.
- 11.11.2025 г. - 26,18 € / 51,2 лв.
- 5.11.2025 г. - 27,56 € / 53,9 лв.
- 25.01.2025 г. - 28,68 € / 56,09 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Оранжево-бежов външен килим 80x150 cm Luna Rust – Universal
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Дължина на килима | Къс косъм |
|---|---|
| Поставяне на килими | На открито |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.5 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв/залепен ръб |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Luna |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Обикновено/Back To School |
| Плътност | 1250 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Oranžová/бежов |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Оранжев килим 230x160 cm Nova - Asiatic Carpets
От полипропилен, рустик, килими за дома

Бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Mabel – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Външен килим в антрацитен и златист цвят 120x180 cm Martha - Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Infinity Гоби пачуърк

Червен и син килим , 80 x 150 cm Anthea - Nouristan
80×150 cм, ориенталски, килими за дома

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Жълта охра/сив килим 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cм, от полипропилен, килими за дома

Килим Universal Karia Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим 200x280 cm Sensi Jim – FD
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

Син килим 160x240 cm Sovereign - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Килим 120x170 cm Orient Strozzi - Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Килим 160x230 cm Drift – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Siroco – Universal
160×230 cм, ретро, килими за дома

Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 80x150 cm Miley – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив външен килим 120x180 cm Kadi - Hanse Home
120×180 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 120x170 cm Orient Caracci - Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син килим 160x230 cm Nova Persian Blue – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен

Виненочервен килим , 160 x 230 cm Vivana - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кафяв килим Louis, 50 x 80 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, рустик
В наличност
Килим за открито и закрито 160x230 cm Salsa – Universal
Модерни, къс косъм, абстрактен модел
Безплатна доставка
Вълнен килим 160x240 cm Lily - Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов килим 230x154 cm Springs - Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Canyon преливащо бежово-син

Външен килим 230x160 cm Mabel - Flair Rugs
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в цвят мента 57x90 cm Orient Reni – Hanse Home
57×90 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност

