
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/48W/230V 3000-6500K ø 40 см бял + д.у.
История на цените
- 11.05.2026 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 24.03.2025 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 21.03.2025 г. - 42,9 € / 83,91 лв.
- 14.01.2025 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Регулируемо таванно осветително тяло с LED технология. Елегантен и изчистен дизайн. Подходящо за поставяне в дневната и спалнята. С дистанционно управление светлината може плавно да се димира, да се променя цветната температура или да се избира между предварително зададени режими на осветление. Функция памет - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Функцията памет работи само при изключване с дистанционното управление, а не с класическия ключ. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000 - 6500K.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 48 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W |
| Series | ESTELA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал
В наличност
Смарт плафон бежов 35 см вкл. LED и дистанционно управление - Flat Drum
В наличност
Eglo 901469-LED RGBW Димируема лампа за баня ROVITO-Z 17,2W/230V 30x57 см IP44 черен
Таванно осветление, с IP44, височина
В наличност
LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000K 37x37 см
В наличност
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
LED Панел Elmark 595x595
В наличностМодерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
Eglo 34038 - LED панел за повърхностен монтаж SALOBRENA LED/31W/230V бял
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi LED регулируемо осветително тяло POOL SQUARE LED/36W/230V 3000-6000K 40x40 см ч
В наличност
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
Eglo 902195-LED RGBW димируемо таванно осветително тяло FRANIA-Z LED/25W/230V Ø50 см
В наличност
Osram - LED панел за повърхностен монтаж PLANON LED/40W/230V 3000K 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Вграден LED панел бял квадратен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Brilagi - LED с димер полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm бял + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Paulmann 92034 - LED/14W Вградено осветление за окачен таван 230V
В наличност
LED Панел Elmark 295x1195
В наличност
LED Плафониера FLORI LED/18W/230V 4000K бял Ø 29 см
В наличност
Вграден LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
плафон 33cm White 18W APP756-1C
В наличност
Solight WD143 - LED осветително тяло за окачен таван 18W/230V 3000/4000/6000K 22,5x22,5 cm бяло
В наличност
Solight WD141 - вградено LED осветително тяло 12W/230V 3000/4000/6000K 17x17 cm бяло
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
В наличност
LED Плафониера LED/32W/230V 4000K 120x7 см черен
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/12W/230V 6500K Ø 26,3 см
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло FALCON WOOD MODERN LED/40W/230V Ø 60 см дърво
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за под кухненски шкаф QTEC LED/36W/230V 120 см черен
В наличност
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка