
Eglo 43721 - Плафон SPEKE 5xE27/40W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 135.95 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo, AMEZOLA Eglo, SILENTINA Eglo, PIEDRITAS Eglo, SPEKE Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
