
Eglo 901823-LED таванно осветително тяло MEZZOMONTE 2xLED/20W/230V Ø48 см бежово + дистанционно управление
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПродукт директно от производителя EMIBIG, който имаме на склад на цена 185.95 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Series | MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig, MAGA Emibig |
| Производител | EMIBIG |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, кристал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
