
Philips 32613/31/P6 - LED регулируемо осветително тяло Hue STILL LED/27W/230V +
Кръгъл, атипичен, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектната атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ви помага да създадете идеалните светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейности или настроение. LED таванно димируемо осветително тяло с дистанционно управление.Насладете се на меката светлина благодарение на сивото таванно осветително тяло Philips Hue с бяла атмосфера. Можете да управлявате светлината директно с включения ключ с димер Hue или чрез Bluetooth.Плавно димиране. 4 светлинни режима (енергизиране, концентрация, четене и релаксация) Приложението Hue Bluetooth ви позволява да управлявате интелигентното осветление Hue в една стая у дома. Можете да добавите до десет интелигентни осветителни тела и да ги управлявате с едно натискане на бутон на мобилното си устройство; за разширяване на броя на свързаните осветителни тела закупете Hue Bridge.За да откриете повече функции на интелигентното осветление, свържете осветителното тяло с Hue Bridge - интелигентният хъб може да бъде закупен тук.Насладете се на пълния набор от функции на серията Philips Hue.Ако искате да автоматизирате цялата конфигурация на интелигентното домашно осветление, създайте рутини. Управлявайте светлините, дори когато не сте вкъщи, и добавете допълнителни аксесоари като сензори за движение или интелигентни ключове.Осветителното тяло напълно поддържа гласови системи.С помощта на прости гласови команди можете да управлявате няколко светлини или само едно осветително тяло в стаята.Устройството поддържа протокола ZigBee - безжична комуникационна технология.Дистанционното управление е включено БЕЗПЛАТНО. Повече информация за системата HUE ще намерите в нашата статия.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W |
| Входяща мощност | 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W, 27 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips, WHITE AMBIANCE Philips Hue, DECORATIVE WA Philips |
| Производител | Philips |

Кръгъл, атипичен, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност


LED лампи, дистанционно управление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Кръгъл, атипичен, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


