
ITALUX C29556-9A - LED Лампа за таван PRESTA LED/60W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 55.37 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Входяща мощност | 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Максимална входяща мощност на източника | 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W, 40,5 W |
| Място | Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W, 250 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W, 364,5 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo, CISTERNO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, рустик, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
