
Дизайнерска стенна лампа бежова органична 20 см 2 светлини - Pulley
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Candellux, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Аплик |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Series | STONES Candellux |
| Производител | Candellux |

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни

LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Ретро, стъкло, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи

Модерни

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Стъкло


Ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност



Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка