Продуктът работи на соларна енергия без включване към мрежата. Идеален е за места, където няма прекарано електричество.
Brilagi - Соларна LED декоративна гирлянда BUBBLE 100×LED / 8 режима, 10 м, IP65, топла бяла светлина
История на цените
- 25.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 22.02.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 8.01.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Соларна гирлянда с малки сферични лампички придава магическа атмосфера на вашата градина, тераса или балкон. 8 режима на осветление. Брой LED диоди: 100. Цвят на светлината: топло бяло. Диаметър на сферата: 2,3 см. Вградена батерия: Ni-MH, 600 mAh, 1,2 V. Време на светене: 6 - 7 ч. Време за зареждане: 6 ч.
Спецификации
| Източник на светлина | Соларен източник |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стена, Струнни светлини |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | Декорации/Соларна лампа/Екстериорни лампички |
| Капацитет | 600 mAh |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология |
| Напрежение | 1,2 V |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Входяща мощност | 6 W |
| Жавот на батерията | 7 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
красиво
Продуктът е хубав, придава красота на терасата или беседката.
Подобни продукти

Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m IP44 студено бяло
Стена, Струнни светлини
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050016/
Дърво
В наличност
Интелигентен плафон черен с опушено стъкло с 6 Wifi G9 - Uvas
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Buki France - Торнадо лампа BKSP004

Лампа LED LHJ044-CP2 GOLD
В наличност
Градинска соларна лампа с ефект на пламък Tiki Light
За изпращане след 2 дни
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 18xE12 13m черна IP44 топла бяла светлина
Стена, Струнни светлини
В наличност
Верига от LED светлини за парти на открито с мотиви на крушки от Големия цирк, дължина 8,55 м Small Circus - Star Trading
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050018/
Дърво
В наличност
Модерни външни светлинни гирлянди 16М с LED 28-лампи - Malai
В наличностБезплатна доставка
Аплик APP1408-W
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050017/
Дърво
В наличност
Пендел - геометричен Black APP254-3CP
В наличност
Лампа Spider Rope 6
В наличност
Стенно LED пано /модел L050001/
LED ленти, дърво
В наличност
Стенно LED пано /модел L050003/
LED ленти, дърво
В наличност
Buki France - Декоративна лампа, Плазмена топка, 25.5х13 см

Коледни лампички зелени с 1000 светодиода многоцветни 23m IP44 - Comet
В наличност
Екстериорен декоративни лампички MIMOSA 10xE27/1,3W/230V IP44 10 m
230V
В наличност
Тъмнокафява светлинна декорация с USB Amber – Gingko
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
Външна LED светлинна верига с мотив на крушка , дължина 4,05 м Glow - Star Trading
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
LED Лента NEON 5м LED/27W/12V IP65 оранжева
LED ленти, 12V, от една част
В наличност
Външна LED светлинна верига, дължина 2,7 м Smoky - Star Trading
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Лампа LED MS003-CP CHROME
LED ленти, метал
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050019/
Дърво
В наличност
Лампа LED G002-CP CHROME
LED ленти, метал
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050015/
Дърво
В наличност
Пендел Crystal Sphere APP206
Метал
В наличност
Комплект от 6 броя наземни прожектора AR111 регулируеми IP65 - Delux Honey
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Пендел LINA APP419-2CP
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
ZEVENTI - таванен вентилатор FAMARA 1xE14/60W/230V сив
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност