
Бежов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1519 € / 2970,91 лв.

Зелен разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1499 € / 2931,79 лв.

Зелен разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1919 € / 3753,24 лв.

Син разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1879 € / 3675 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1919 € / 3753,24 лв.

Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1859 € / 3635,89 лв.

Син разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1519 € / 2970,91 лв.

Зелен разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1919 € / 3753,24 лв.

Светлорозов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем, плат
1459 € / 2853,56 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1919 € / 3753,24 лв.

Сив разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1999 € / 3909,7 лв.

Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1859 € / 3635,89 лв.

Сив разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1889 € / 3694,56 лв.

Син разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1859 € / 3635,89 лв.

Сив разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
1499 € / 2931,79 лв.
Зелен разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
Размери 91×247×110 cм
История на цените
- 26.05.2026 г. - 1499 € / 2931,79 лв.
- 8.05.2026 г. - 1274 € / 2491,73 лв.
- 30.04.2026 г. - 1499 € / 2931,79 лв.
- 29.04.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 24.04.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 21.04.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 17.04.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 15.04.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 8.04.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 24.03.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 19.03.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 16.03.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 5.03.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 1072,7 € / 2098,02 лв.
- 24.02.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 20.02.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 15.02.2026 г. - 1009,9 € / 1975,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 1073,02 € / 2098,64 лв.
- 2.02.2026 г. - 1262,38 € / 2469 лв.
- 10.01.2026 г. - 1062 € / 2077,09 лв.
- 21.11.2025 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 1061,95 € / 2076,99 лв.
- 1.06.2025 г. - 1197,96 € / 2343,01 лв.
- 9.05.2025 г. - 1077,8 € / 2107,99 лв.
- 30.04.2025 г. - 1197,96 € / 2343,01 лв.
- 25.04.2025 г. - 1018,49 € / 1991,99 лв.
- 22.04.2025 г. - 1197,96 € / 2343,01 лв.
- 10.04.2025 г. - 1030,25 € / 2014,99 лв.
- 6.04.2025 г. - 1197,96 € / 2343,01 лв.
- 28.01.2025 г. - 1135,07 € / 2220 лв.
- 24.01.2025 г. - 964,81 € / 1887 лв.
- 1.01.2025 г. - 1135,07 € / 2220 лв.
- 28.12.2024 г. - 964,81 € / 1887 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Благодарение на меката тапицерия от плат букле диванът предлага изключителен комфорт в допълнение към непреходния си дизайн. Добре е да знаете: Покритието е изработено от 100% рециклирани PET бутилки.
Размери
| Ширина: | 247 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 110 cм |
| Височина: | 91 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| С възглавници | Да |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Зелен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 20 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 32 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 202 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 40 cm |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Капацитет на тежестта | 300 kg |
| Тегло | 90 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 150x200 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини |
| Серия | Quinoa |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 95000 martindale |
| Тапицерия | Now or Never 37 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Зелен шенилов разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
90×230×105 cм, конвертируем, ниска

Син разтегателен диван 140 cm Hippo - Karup Design
70×140×122 cм, скандинавски, конвертируем

Бежов и кремав разтегателен диван 160 cm Roots - Karup Design
160×160×105 cм, модерни, скандинавски

Зелен диван 200 cm Pace - Karup Design
37×200×75 cм, рустик, скандинавски

Тъмно сив диван Pop - Bonami Selection
96×214×97 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Тъмнозелен разтегателен диван от букле 247 cm Jodie – Micadoni Home
86×247×107 cм, конвертируем, ниска

Светлосив диван от рипсено кадифе 178 cm Justin – Ropez
79×178×108 cм, ниска

Зелен кадифен диван 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cм, модерни, плат

Диван Bella от плат с функция легло за трима в антрацитен цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Зелен шенилов диван 244 cm Omao – Makamii
70×244×102 cм, ниска

Тюркоазен сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Променлив диван Natural Clear/Mocca Bebop - Karup Design
75×176×80 cм, скандинавски, конвертируем

Бежов разтегателен диван с място за съхранение Vermont - Cosmopolitan Design
90×222×105 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Диван Bella от плат с функция легло за трима в кафяв цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Тъмнокафяв кадифен диван 180 cm Loretto – Cosmopolitan Design
68×180×100 cм, плат, ниска

Зелен кадифен модулен диван 320 cm Martina – Micadoni
75×320×106 cм, модерни, плат
В наличност
Кафяв кадифен сгъваем диван 206 cm Kemi – Cosmopolitan Design
70×206×95 cм, конвертируем, плат

Зелен разтегателен диван 145 cm Flip – Karup Design
83×145×98 cм, скандинавски, конвертируем

Зелен диван за ежедневно спане/сгъваем 220 cm Cocoone – Bobochic Paris
98×220×105 cм, конвертируем, за всекидневно спане

Променлив диван Естествен Прозрачен/петролен Beat - Karup Design
77×162×80 cм, скандинавски, конвертируем

Променлив диван Grey Buckle Up - Karup Design
68×140×95 cм, скандинавски, конвертируем

Кафяв разтегателен диван от рипсено кадифе 195 cm Nona – Makamii
80×195×100 cм, конвертируем, ниска

Оранжев диван 240 cm Matera - Cosmopolitan Design
88×240×108 cм, модерни, скандинавски

Зелен разтегателен диван 205 cm Knob - Karup Design
79×205×95 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосин кадифен диван 160 cm Vienna - Cosmopolitan Design
95×160×92 cм, скандинавски, плат

Зелен разтегателен диван 196 cm Base – Karup Design
72×196×110 cм, модерни, скандинавски

Тъмносив разтегателен диван 120 cm Folde - Artie
79×120×80 cм, конвертируем, с крачета

Зелен шенилов диван 160 cm Celine – Bobochic Paris
70×160×87 cм, ниска
В наличност
Черен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kapua – Makamii
82×238×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Тъмносив кадифен разтегателен диван 236 cm Felix – Støraa
Конвертируем, плат, ниска

Сиво-син шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, ниска

Бежов диван 204 cm Chicago - Cosmopolitan Design
70×204×102 cм, модерни, скандинавски
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Черна керамична сапунерка Ume - Zone
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Комплект от 2 самозадържащи се куки Vacuum-Loc, товароносимост до 33 kg - Wenko
С вакуум, монтиран на стена, диаметър
В наличност
Стенно покритие за печка от закалено стъкло 50x56 cm Marble – Wenko
50×56 cм, стъкло
В наличност
Антрацитна градинска кутия за съхранение Woodys – Toomax
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност









