
Бежов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1519 € / 2970,91 лв.

Зелен разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1499 € / 2931,79 лв.

Зелен разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1919 € / 3753,24 лв.

Син разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1879 € / 3675 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1919 € / 3753,24 лв.

Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1859 € / 3635,89 лв.

Син разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1519 € / 2970,91 лв.

Зелен разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1919 € / 3753,24 лв.

Светлорозов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем, плат
1459 € / 2853,56 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1919 € / 3753,24 лв.

Сив разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1999 € / 3909,7 лв.

Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1859 € / 3635,89 лв.

Сив разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, скандинавски
1889 € / 3694,56 лв.

Син разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, скандинавски
1859 € / 3635,89 лв.

Сив разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
1499 € / 2931,79 лв.
Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
Размери 91×255×162 cм
История на цените
- 26.05.2026 г. - 1859 € / 3635,89 лв.
- 8.05.2026 г. - 1580 € / 3090,21 лв.
- 30.04.2026 г. - 1859 € / 3635,89 лв.
- 29.04.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 24.04.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 21.04.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 17.04.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 15.04.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 8.04.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 24.03.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 19.03.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 16.03.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 5.03.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 5.03.2026 г. - 1351,5 € / 2643,3 лв.
- 24.02.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 15.02.2026 г. - 1271,69 € / 2487,21 лв.
- 14.02.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 1.02.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 1351 € / 2642,33 лв.
- 21.11.2025 г. - 1272,09 € / 2487,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 1112,57 € / 2176 лв.
- 7.11.2025 г. - 1271,07 € / 2486 лв.
- 5.11.2025 г. - 1271,58 € / 2486,99 лв.
- 20.06.2025 г. - 1256,24 € / 2456,99 лв.
- 10.06.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
- 6.06.2025 г. - 1301,75 € / 2546 лв.
- 27.05.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
- 23.05.2025 г. - 1301,75 € / 2546 лв.
- 20.05.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
- 19.05.2025 г. - 1286,41 € / 2516 лв.
- 19.05.2025 г. - 1331,92 € / 2605,01 лв.
- 19.05.2025 г. - 1286,41 € / 2516 лв.
- 18.05.2025 г. - 1331,92 € / 2605,01 лв.
- 17.05.2025 г. - 1286,41 € / 2516 лв.
- 16.05.2025 г. - 1331,92 € / 2605,01 лв.
- 16.05.2025 г. - 1286,41 € / 2516 лв.
- 14.05.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Благодарение на меката тапицерия от плат букле диванът предлага изключителен комфорт в допълнение към непреходния си дизайн. Добре е да знаете: Покритието е изработено от 100% рециклирани PET бутилки.
Размери
| Ширина: | 255 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 162 cм |
| Височина: | 91 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| С възглавници | Да |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Розов |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 20 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 32 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 210 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 40 cm |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 118 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 110 cm |
| Капацитет на тежестта | 305 kg |
| Тегло | 120 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 150x200 |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Quinoa |
| Ъгъл и форма | Десен ъгъл/с лежанка |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 95000 martindale |
| Тапицерия | NOW OR NEVER 64 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | Bonami Selection |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Ние сме възхитени, непрекъснато се търкаляме по нея.
Хубав, рядък цвят, мека материя (това поражда въпрос относно издръжливостта, която ще стане ясна с времето). Удобно е да се седи и лежи върху него.
Подобни продукти

Кафяв разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Classy Sophie – Miuform
77×250×192 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Ъглов диван от светлокафява кожа (променлива) Madame - Windsor & Co Sofas
68×280×280 cм, индустриални, ретро

Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Кафяв разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×237×197 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Ъглов диван в цвят каки Manao – Makamii
77×255×255 cм, ниска

Бежов кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, плат

Разтегателен диван от велур в тухлен цвят (променлив) Lazy Lukka - Miuform
85×253×155 cм, рустик, скандинавски

Тъмно сив променлив диван ъглов диван Pop - Bonami Selection
98×227×165 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Bemy – Micadoni
86×205×174 cм, десен ъгъл, плат

Бежов кадифен модулен ъглов диван (променлив) Bellis – Micadoni
70×188×188 cм, модерни, с крачета
В наличност
Светлосив разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе с място за съхранение (десен ъгъл) Sarina – Ropez
77×255×168 cм, десен ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Теракотен шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Omao – Makamii
70×284×166 cм, ляв ъгъл, ниска

Тъмно сиво кадифено ъглово канапе, десен ъгъл Santo - Milo Casa
96×240×175 cм, десен ъгъл, модерни

Бежов кадифен ъглов диван Hartford – Støraa
82×213×153 cм, плат, ниска

Теракотен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cм, ляв ъгъл, модерни

Манама текстилен десен ъглов диван в антрацитен цвят 280x206x85см.
85×280×206 cм, десен ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
Тюркоаз разтегателен ъглов диван (десен ъгъл) Dazzling Daisy – Miuform
77×253×96 cм, десен ъгъл, скандинавски

Зелен сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Tori – Bonami Selection
95×240×102-187 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
Светлосив разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Brave Dave – Miuform
87×247×194 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Манама текстилен ляв ъглов диван в антрацитен цвят 280x206x85см.
85×280×206 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
Светлокафяв кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Kapua – Makamii
82×240×149 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (променлив) Jeanne - Bobochic Paris
72×271×117-300 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Ъглов разтегателен диван от светлосиво кадифе (ляв ъгъл) Sweet Harmony - Miuform
82×228×106 cм, ляв ъгъл, модерни

Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван от прежда с примки от букле (ляв ъгъл) Montaigne – Bobochic Paris
81×276×164 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл/L форма) Kyoto – Cosmopolitan Design
88×243×194 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Оранжев ъглов диван (ляв ъгъл) Matera - Cosmopolitan Design
84×253×173 cм, ляв ъгъл, модерни

Зелен шенилов сгъваем ъглов диван (ляв ъгъл) Leila – Makamii
90×242×162 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×147 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Зелен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Fuji – Bobochic Paris
88×282×204 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов модулен диван (ляв ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×172×96 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Диван с десен ъгъл Bella от текстил в кремав цвят 275x165x85см.
85×275×165 cм, десен ъгъл, с крачета
В наличностБезплатна доставка
Жълт разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (променлив) Augustin – Bobochic Paris
97×320×162 cм, конвертируем, ниска
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Черна керамична сапунерка Ume - Zone
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Комплект от 2 самозадържащи се куки Vacuum-Loc, товароносимост до 33 kg - Wenko
С вакуум, монтиран на стена, диаметър
В наличност
Стенно покритие за печка от закалено стъкло 50x56 cm Marble – Wenko
50×56 cм, стъкло
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Антрацитна градинска кутия за съхранение Woodys – Toomax
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност









