
Бежов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем, плат
1072 € / 2096,65 лв.

Зелен разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем, плат
1499 € / 2931,79 лв.

Зелен разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, конвертируем
1919 € / 3753,24 лв.

Син разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, конвертируем
1879 € / 3675 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, конвертируем
1919 € / 3753,24 лв.

Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, конвертируем
1859 € / 3635,89 лв.

Син разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем, плат
1367 € / 2673,62 лв.

Зелен разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1919 € / 3753,24 лв.

Светлорозов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем, плат
1459 € / 2853,56 лв.

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1919 € / 3753,24 лв.

Сив разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1999 € / 3909,7 лв.

Светлорозов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1859 € / 3635,89 лв.

Сив разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни, конвертируем
-10 %1700 € / 3324,91 лв.
1889 € / 3694,56 лв.

Син разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни, конвертируем
1859 € / 3635,89 лв.

Сив разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
1499 € / 2931,79 лв.
История на цените
- 2.05.2026 г. - 1919 € / 3753,24 лв.
- 30.04.2026 г. - 1919 € / 3753,24 лв.
- 29.04.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 24.04.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 21.04.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 17.04.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 15.04.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 8.04.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 24.03.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 19.03.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 16.03.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 5.03.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 5.03.2026 г. - 1351,5 € / 2643,3 лв.
- 24.02.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 15.02.2026 г. - 1271,69 € / 2487,21 лв.
- 14.02.2026 г. - 1351,17 € / 2642,66 лв.
- 1.02.2026 г. - 1589,61 € / 3109,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 1435 € / 2806,62 лв.
- 21.11.2025 г. - 1435,71 € / 2808 лв.
- 5.11.2025 г. - 1434,17 € / 2804,99 лв.
- 10.06.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
- 6.06.2025 г. - 1301,75 € / 2546 лв.
- 1.06.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
- 9.05.2025 г. - 1362,08 € / 2664 лв.
- 4.05.2025 г. - 1513,42 € / 2959,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Благодарение на меката тапицерия от плат букле диванът предлага изключителен комфорт в допълнение към непреходния си дизайн. Добре е да знаете: Покритието е изработено от 100% рециклирани PET бутилки.
Размери
| Ширина: | 255 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 162 cм |
| Височина: | 91 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Бежов |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 20 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 32 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 210 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 40 cm |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 118 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 110 cm |
| Капацитет на тежестта | 305 kg |
| Тегло | 120 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 150x200 |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Quinoa |
| Ъгъл и форма | С лежанка/десен ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | МДФ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 95000 martindale |
| Тапицерия | Now or Never 06 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | Bonami Selection |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Диванът не е качествен. Облегалките не са подплатени, буквално се усещат острите ъгли на конструкцията под плата, не е възможно да се облегнете удобно на тях. Продуктът може да бъде и опасен, ако например дете падне върху тях с глава. Пълнежът на възглавниците е странен, не запазва форма. Цената не отговаря на качеството. Бихме искали да върнем дивана. След разопаковането диванът около 14 дни имаше много неприятна миризма, която с времето обаче изчезна.
Продуктът пристигна повреден.
Подобни продукти

Светлобежов ъглов диван , десен ъгъл Leo - Artie
65×255×150 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
Ъглов диван Handy-Mpez-Left
Модерни
В наличност
Ъглов диван Kronos-Mpez
Модерни
В наличност
Ъглов диван Opalin-Бежово-Дясно
Модерни, двуместен, с възглавници
В наличност
Ъглов диван Lorenzo-Left-Mpez
Модерни
В наличност
Ъглов диван Machiavelli S-Left
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Ъглов диван Handy-Mpez-Right
Модерни
В наличност
Ъглов диван Opalin-Бежово-Ляво
Модерни, двуместен, с възглавници
В наличност
Ъглов диван Borris-Left
Модерни, с място за съхранение, регулируем
В наличност
Ъглов диван Borris-Right
Модерни, с място за съхранение, регулируем
В наличност
Ъглов диван Machiavelli S-Right
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Ъглов диван Rapallo-Gkri Anoixto-Left
Ляв ъгъл, десен ъгъл, модерни
В наличност
Ъглов диван Rapallo-Gkri Anoixto-Right
Ляв ъгъл, десен ъгъл, модерни
В наличност
Ъглов диван Russell M-Gkri-Right
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Ъглов диван Opalin-Сомон-Дясно
Модерни, двуместен, с възглавници
В наличност
Ъглов диван Russell M-Gkri-Left
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Ъглов диван Malaga mini II-Gkri Anoixto-Left
Модерни, плат, висока
В наличност
Ъглов диван Lorenzo-Right-Mpez
Модерни
В наличност
Ъглов диван Handy-Gkri-Left
Модерни
В наличност
Ъглов диван Russell M-Galazio-Right
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Ъглов диван Opalin-Екру-Ляво
Модерни, двуместен, с възглавници
В наличност
Ъглов диван Larde-Left-White
Модерни
В наличност
Ъглов диван Handy-Gkri-Right
Модерни
В наличност
Ъглов диван Russell M-Galazio-Left
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Ъглов диван Larde-Right-White
Модерни
В наличност
Ъглов диван Malaga mini II-Ekrou-Right
Модерни, плат, висока
В наличност
Ъглов диван Malaga mini II-Gkri Anoixto-Right
Модерни, плат, висока
В наличност
Ъглов диван Dijon-Krem-Left
С възглавници
В наличност
Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Vitoria – Scandic
81×264×106 cм, десен ъгъл, ниска
В наличност
Бежов кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×147 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Ъглов диван Statham-Right
С място за съхранение
В наличност
Ъглов диван Hanna-Left-Gray Light
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност





















