Зелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Amsterdam – Scandic
Размери 85×260×208 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1461,15 € / 2857,76 лв.
История на цените
- 17.05.2026 г. - 1461,15 € / 2857,76 лв.
- 15.05.2026 г. - 1461,15 € / 2857,76 лв.
- 20.02.2026 г. - 1257,15 € / 2458,77 лв.
- 15.02.2026 г. - 1183,2 € / 2314,14 лв.
- 14.02.2026 г. - 1257,15 € / 2458,77 лв.
- 5.02.2026 г. - 1479 € / 2892,67 лв.
- 23.01.2026 г. - 1257,15 € / 2458,77 лв.
- 19.01.2026 г. - 1286,73 € / 2516,63 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Amsterdam – Scandic
Размери
| Ширина: | 260 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 208 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Зелен |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив/устойчив на петна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 19 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 38 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 261 cm |
| Дълбочина на седалката | 57 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 175 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 94 cm |
| Капацитет на тежестта | 360 kg |
| Тегло | 97 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Amsterdam |
| Ъгъл и форма | L форма/десен ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат/масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 90% полиестер/10% найлон |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерия | Mito 55 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Светлокафяв ъглов диван (десен ъгъл) Bemy – Micadoni
86×205×174 cм, десен ъгъл, плат

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
75×293×185 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Светлосив разтегателен ъглов диван (ляв ъгъл) Jodie – Micadoni Home
86×246×151 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Кремав ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×280×152 cм, десен ъгъл, плат
В наличност
Бежов променлив разтегателен диван Nihad - Bobochic Paris
95×282×153 cм, ретро, конвертируем
В наличност
Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kapua – Makamii
82×278×149 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
Светлосив шенилов ъглов диван (десен ъгъл L форма) Marbeya – Ropez
76×275×210 cм, десен ъгъл, ниска

Светлокафяв шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fabian – Scandic
85×256×198 cм, ляв ъгъл, ниска

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл L форма) Barea – ELTAP
100×208×160 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Velto – Maison de Rêve
70×250×152 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов кадифен модулен ъглов диван (променлив) Bellis – Micadoni
70×188×188 cм, плат, ниска
В наличност
Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Gomsi – ELTAP
100×228×165 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (променлив) Jeanne - Bobochic Paris
Скандинавски, ниска
В наличност
Светло сив променлив ъглов диван Pop - Bonami Selection
Модерни, скандинавски, конвертируем
В наличност
Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
84×275×142 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван Belair – Bobochic Paris
80×280×139 cм, плат, ниска

Светлосив ъглов разтегателен диван, десен ъгъл Sweet Harmony - Miuform
95×228×162 cм, десен ъгъл, модерни

Ъглов диван от сиво кадифе (десен ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, десен ъгъл, модерни

Променлив бежов велурен разтегателен диван Tori - Bonami Selection
80×230×170 cм, скандинавски, с място за съхранение

Бежов ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, ляв ъгъл, модерни

Кафяво-сив шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Everest – Bobochic Paris
90×320×212 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Imola – Bonami Selection
Десен ъгъл, ниска
В наличност
Бежов кадифен разтегателен ъглов диван (десен ъгъл L форма) York Blik – Ropez
72×264×210 cм, десен ъгъл, конвертируем

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Hadson – ELTAP
89×206×150 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Chile – Scandic
85×289×210 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Кафяв разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Classy Sophie – Miuform
77×250×192 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Светлосиво кадифено ъглово канапе L, десен ъгъл Stylish Stan - Miuform
90×228×198 cм, десен ъгъл, скандинавски

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Hero – Scandic
84×310×206 cм, ляв ъгъл, ниска

Кремав шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Maze – Maison de Rêve
70×294×185 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×147 cм, десен ъгъл, плат

Светлосив разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Ратанова торба за хляб Klas, 26 x 13 cm - Orion
Ратан
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност










