Тъмнозелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Amsterdam – Scandic
Размери 85×260×208 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1461,15 € / 2857,76 лв.
История на цените
- 17.05.2026 г. - 1461,15 € / 2857,76 лв.
- 15.05.2026 г. - 1461,15 € / 2857,76 лв.
- 20.02.2026 г. - 1257,15 € / 2458,77 лв.
- 15.02.2026 г. - 1183,2 € / 2314,14 лв.
- 14.02.2026 г. - 1257,15 € / 2458,77 лв.
- 5.02.2026 г. - 1479 € / 2892,67 лв.
- 23.01.2026 г. - 1257,15 € / 2458,77 лв.
- 19.01.2026 г. - 1286,73 € / 2516,63 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмнозелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Amsterdam – Scandic
Размери
| Ширина: | 260 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 208 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Характеристика на тапицерията | Устойчив на петна |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 19 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 38 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 261 cm |
| Дълбочина на седалката | 57 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 175 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 94 cm |
| Капацитет на тежестта | 360 kg |
| Тегло | 97 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Amsterdam |
| Ъгъл и форма | L форма/десен ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ/шперплат |
| Спецификации на материала | 10% найлон/90% полиестер |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерия | SCANDIC Mito hunter 156 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Тъмнозелен |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Зелен ъглов диван (ляв ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×289×213 cм, ляв ъгъл, плат

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
75×293×185 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Ъглов диван от сиво кадифе (десен ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, десен ъгъл, модерни

Светлосиво кадифено ъглово канапе L, десен ъгъл Stylish Stan - Miuform
90×228×198 cм, десен ъгъл, скандинавски

Тъмносив кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл L форма) Ferucce – ELTAP
93×276×200 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Светлосив шенилов ъглов диван (десен ъгъл L форма) Marbeya – Ropez
76×275×210 cм, десен ъгъл, ниска

Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Bemy – Micadoni
86×295×174 cм, десен ъгъл, плат

Светлосив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Sweet Harmony - Miuform
95×253×208 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Тъмно сив променлив диван ъглов диван Pop - Bonami Selection
Модерни, скандинавски, конвертируем
В наличност
Светлозелен разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (променлив) Tori – Bonami Selection
80×230×170 cм, скандинавски, с място за съхранение

Светлозелен кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Lokua – Makamii
70×285×190 cм, десен ъгъл, плат

Кафяв разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Classy Sophie – Miuform
77×250×192 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Кафяво-сив шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Everest – Bobochic Paris
90×320×212 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Светлосив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Scandic Lagom - Miuform
90×242×202 cм, ляв ъгъл, скандинавски
В наличност
Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kapua – Makamii
82×278×149 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Тъмно сиво кадифено ъглово канапе, десен ъгъл Santo - Milo Casa
Десен ъгъл, скандинавски, с място за съхранение

Зелен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Fuji – Bobochic Paris
88×292×160 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Светлосив разтегателен ъглов диван (ляв ъгъл) Jodie – Micadoni Home
86×246×151 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Сив кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Grayson – ELTAP
92×278×205 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Бежов шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Velto – Maison de Rêve
70×250×152 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen - Scandic
85×280×152 cм, от еко кожа, десен ъгъл

Светлокафяв кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл L форма) Barea – ELTAP
100×208×160 cм, десен ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Бежов кадифен модулен ъглов диван (променлив) Bellis – Micadoni
70×188×188 cм, плат, ниска
В наличност
Светлозелен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Torino – Micadoni
83×250×170 cм, ляв ъгъл, плат

Кафяво-сив кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Felro – ELTAP
99×285×181 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Ъглов диван в цвят каки Manao – Makamii
77×255×255 cм, ниска

Зелен кадифен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
Десен ъгъл, с място за съхранение, конвертируем

Петролно син ъглов разтегателен диван , десен ъгъл Planet - Windsor & Co Sofas
87×315×212 cм, десен ъгъл, модерни

Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Светлокафяв шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fabian – Scandic
85×256×198 cм, ляв ъгъл, ниска

Сив ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Sting – Scandic
70×300×141 cм, десен ъгъл, ниска

Светлосин разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бяло легло за малки деца, 70 x 140 cm Kiddy - Vipack
От бор, с място за съхранение
В наличностБезплатна доставка
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Комплект от 6 чаши с чинийки Medicea - Brandani
Комплекти, с чинийка, ден на влюбените
В наличност










