Бял килим от PVC 45x75 cm Salou – douceur d'intérieur
История на цените
- 25.04.2026 г. - 16,08 € / 31,45 лв.
- 14.02.2026 г. - 16,08 € / 31,45 лв.
- 13.02.2026 г. - 18,92 € / 37 лв.
- 30.01.2026 г. - 17 € / 33,25 лв.
- 16.01.2026 г. - 16 € / 31,29 лв.
- 5.11.2025 г. - 16,08 € / 31,45 лв.
- 23.01.2025 г. - 20,19 € / 39,49 лв.
- 1.01.2025 г. - 21,47 € / 41,99 лв.
- 28.12.2024 г. - 18,41 € / 36,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бял килим от PVC 45x75 cm Salou – douceur d'intérieur
Спецификации
| Материал на изтривалката | Текстилни изтривалки |
|---|---|
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | PVC |
| Състав и тип материал | PVC |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Дължина на килима | Без косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.44 kg |
| Дължина | 75 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Модел | На кръпки |
| Дизайн | Ретро |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | PVC |
| Спецификации на материала | 100% PVC |
| Цвят | Бял |
| Material | Текстил |
| Производител | Douceur d'intérieur |
Подобни продукти

Матрак 58.2x34 cm - Esschert Design
34×58 cм, правоъгълни
В наличност
Постелка 80x50 cm Havana - House Nordic
50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от PVC 40x70 cm Hare Wildflowers – Artsy Doormats
40×70 cм, правоъгълни

Килим в цвят мента 57x90 cm Orient Reni – Hanse Home
57×90 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Midnight Garden x Celia Battaini – Artsy Doormats
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Постелка 40x70 cm Bluebells - Artsy Doormats
40×70 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
Изтривалка за врата с бял надпис Home Sweet Coir, 75 x 26 cm Home Sweet Home - PT LIVING
26×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Tree of Life – Artsy Doormats
40×60 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Palmette – douceur d'intérieur
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Постелка 45x70 cm - Esschert Design
45×70 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Trellis - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за врата 40x70 cm - Artsy Doormats
40×70 cм, правоъгълни, външен
В наличност
Изтривалка 60x90 cm Butterfly – Artsy Doormats
60×60 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
Подложка 48,5x74 cm - Esschert Design
48×74 cм, правоъгълни
В наличност
Сива пътека 45x120 cm Bizancia – douceur d'intérieur
Правоъгълни

Изтривалка 45x75 cm Cosmix – douceur d'intérieur
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна пред вратата Panama - Casa Selección
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Mushrooms – Artsy Doormats
40×60 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Cosmix – douceur d'intérieur
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x120 cm Red & Green Floral – Artsy Doormats
40×120 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Ghost – Artsy Doormats
40×60 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 45x75 cm Ark – Casa Selección
Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

Постелка 55x80 cm Accordion - Mette Ditmer Denmark
55×80 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Jade – douceur d'intérieur
45×75 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Find Your Inner Peace – Artsy Doormats
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Lisbonne – douceur d'intérieur
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Emilio – douceur d'intérieur
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Постелка 80x50 cm Havana - House Nordic
50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Hello There – Artsy Doormats
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

Постелка 55x80 cm Linea - Mette Ditmer Denmark
55×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Подложка за остъргване, 59 x 39 cm Tuff - Addis
40×60 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Tree of Life – Artsy Doormats
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност



