


Размери 60×60 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Нехлъзгащата се постелка от Artsy Doormats е изработена от рециклируем поливинилхлорид (PVC), което ѝ придава издръжливост, дори на атмосферни влияния. Така че от вас зависи дали ще я използвате на закрито, или на открито. Освен това е много лесен за почистване - можете да го изперете в пералня или просто да го изплакнете с градински маркуч. Добре е да знаете: Не препоръчваме да използвате постелката в мразовито време, тъй като съществува риск от подхлъзване.
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
|---|---|
| Тип изтривалка за врата | Вътрешна, Външна |
| Държава на произход | GB |
| Специфичен материал | PVC |
| Материал | Рециклирана пластмаса |
| Плътност | 1 cm |
| Дължина на килима | Без косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.89 kg |
| Дължина | 90 cm |
| Животно | Куче |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Модел | На цветя |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Не гладете/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня/не използвайте химически почистващи препарати/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | PVC |
| Спецификации на материала | 100% PVC |
| Цвят | Многоцветен |
| Material | Рециклирана пластмаса |
| Производител | Artsy Doormats |

50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни


45×75 cм, правоъгълни
В наличност
25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
43×73 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Правоъгълни, вътрешно
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×120 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

40×70 cм, правоъгълни, вътрешно


40×60 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
60×180 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни

45×75 cм, правоъгълни
В наличност
41×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Метал
В наличност


Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Метален лист
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×50×14 cм, мат, дърво