






Размери 120×170 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сиво-тюркоазен килим 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Син |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 30 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.08 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Life |
| Модел | Зарове |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |

80×250 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полипропилен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
⌀ 150 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 200 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
80×165 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Модерни, от полиестер
За изпращане след 3 дни
Модерни, скандинавски
За изпращане след 3 дни
⌀ 160 cм, от полипропилен, кръгла
В наличност
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кръгла, естествен
В наличност

Изкуствена трева
В наличност

⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност