







Размери 75×60×120 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Работна маса от дъб 60x120 cm Bahamas – Actona
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Видове бюра | Писане |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 4 cm |
| Височина на крачетата | 75 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 17 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Тип бюро | Писалище |
| Серия | Bahamas |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие/меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на масата | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Actona |

75×60×120 cм, писане, мат
В наличност
75×45×110 cм, писане, модерни
В наличност
76×60×120 cм, писане, мат
В наличност
Модерни, регулируема височина
В наличност
75×60×120 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
75×60×120 cм, писане, мат

Регулируема височина
За изпращане след 5 дни
Писане, мат

86×140×58 cм, писане, мат
В наличност
80×50×110 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка

Модерни
За изпращане след 6 дни
Писане, мат
В наличностБезплатна доставка
Писане, модерни, компютър
За изпращане след 3 дни
Писане, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Писане, мат

От дъб сонома
За изпращане след 2 дни
Писане, мат, от дъб

77×50×110 cм, писане, мат
В наличност
Писане, модерни
За изпращане след 6 дни
77×49×115 cм, писане, мат
В наличност
84×47×117 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Регулируема височина
За изпращане след 5 дни
Регулируема височина
За изпращане след 5 дни
74×60×240 cм, писане, рустик
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Писане, мат
В наличност

От бук, регулируема височина
За изпращане след 5 дни
Писане, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
83×44×115 cм, писане, секретар
В наличностБезплатна доставка
Писане, мат
Безплатна доставка

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност

Класически
В наличност

137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
156×44×109 cм
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност