









Размери 75×60×120 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Работна маса с дъбов плот 60x120 cm Blueton – Actona
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Видове бюра | Писане |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 1.8 cm |
| Височина на крачетата | 73.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 23.5 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Характеристики | С чекмеджета |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Тип бюро | Писалище |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие/хартия |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на масата | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Actona |

Модерни, регулируема височина
В наличност
75×60×120 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
Писане, модерни, компютър
За изпращане след 3 дни
Писане, мат
В наличност
Ъглово бюро
За изпращане след 6 дни

92×35×100 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
Писане, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Модерни, регулируема височина
За изпращане след 3 дни
Модерни
За изпращане след 6 дни
91×80×120 cм, писане, мат
В наличност

Писане, модерни
За изпращане след 6 дни
Модерни
За изпращане след 6 дни
Модерни, рустик, индустриални
За изпращане след 3 дни
Писане, мат, регулируема височина
В наличност
Мат



Регулируема височина
В наличност
83×44×115 cм, писане, секретар
Безплатна доставка
Писане, мат
В наличност
77×49×115 cм, писане, мат
В наличност
77×50×120 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
Писане, модерни
За изпращане след 6 дни
Модерни
За изпращане след 6 дни
76×70×140 cм, писане, мат
В наличност
88×60×90 cм, писане, мат
В наличностБезплатна доставка
Писане, модерни, индустриални
В наличност
77×50×110 cм, писане, мат
В наличност
Компютър
За изпращане след 6 дни
Модерни
За изпращане след 3 дни
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност


25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност